Kuidas osta tooteid MÄETOA TALU E-POEST?

Ostude sooritamiseks valige e-poest sobiv toode ja kogus (kogus/kott) ja valige LISA OSTUKORVI.

Uue toote lisamiseks valige E-POEST lihtsalt uus toode ja LISA OSTUKORVI

Toodet ostukorvi lisades kuvatakse toote kogus ja hind.

Kui olete soovitud kauba välja valinud, siis tellimuse esitamiseks vajutage ülemiselt ribalt "SOORITA OST"

Kuvatakse "Minu tellimus".

Kontrollige oma tellimust, vajadusel eemaldage toode või muutke tellimuse suurust.

Valige sobiv kohaletoimetamise viis "kohaletoimetamine"

Kui valite kohaletoimetamisviisiks Smartposti. Valige millisesse pakiautomaati Teile saadetis saata.

NB! Korraga saab pakiautomaati tellida kuni 25kg kaupa! Kui soovite rohkem kaupa tellida, esitage mitu tellimust!

Tehke linnuke kastikesse "Nõustun üld- ja tagasimaksmise tingimustega"

Valige "Soorita ost"

Kuvatakse "Kohaletoimetamise info"

Täitke vajalikud väljad: (e-mail; nimi, aadress, telefon), kui soovite arvet ettevõttele, siis ka ettevõtte nimi ja aadress.

NB! Soovides maksta sularahas, Lisage märge sularahas tasumiseks. "Lisa märkmed kohaletoimetamise kohta")

Valige "Tellimuse ülevaade"

Kuvatakse "Tellimuse ülevaade"

Kontrollige viimast korda, kas tellimuses on kõik korrektne. Vajadusel saate minna tagasi ja teha vastavad parandused.

Kinnitage tellimus valides sobiliku makseviisi:

Otse pangalingiga

Arvega (võimalik tasuda sularahas. Vaata allpool)

PS! Valides kohaletoimetamise viisiks:
"Tulen ise Mäetoale järele" või "Kojuvedu Pärnus ja Audru osavallas alates 25€ tasuta") võite valida makseviisiks Arvega (võimalik tasuda sularahas - Tehke vastav märge "Kohaletoimetamise infos") või Otse pangalingaga.

Veebipood kinnitab tellimuse ja teostab kauba väljasaatmise 1-3 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist ettevõtte pangakontole.

Täpsemalt reguleerivad Veebipoe ja kliendi lepingulisi suhteid MÜÜGITINGIMUSED

Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe maetoatalu.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Mäetoa Viljad (registrikood 14109232), Asukohaga Mäetoa, Pendi tee, Kabriste küla, Pärnu linn, Pärnumaa.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kuna Veebipoe omanik OÜ Mäetoa Viljad ei ole käibemaksukohuslane, siis on toodete müügihinnaks täishinnad, mis ei sisalda käibemaksu (KM 0%). Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub  kauba koguses, ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

 

Kauba transporti koju on võimalik tellida Pärnu linna piires. Mujale Eestis saadame postiga. Kauba saatmiskulud postiga kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Kui tellitava kauba kogus ületab 25kg, tuleb esitada mitu tellimust!

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkt 3-7 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest.

Taganemisõigus

Kuna veebipood müüb vaid kaupa, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (kiiresti riknevad toidukaubad), siis veebipoes ei kehti 14-päevane taganemisõigus peale kauba kättesaamist.

Tellimusest on võimalik taganeda enne kauba välja saatmist.

 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood edastab isikuandmeid Veebipoe volitatud töötleja Maksekeskus AS-le, et teostada makseid.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel  maetoaviljad@gmail.com või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ja kliendieelistuste analüüsimiseks.

Panga rekvisiite kasutatakse kliendi maksete tagastamisel.

Isikuandmeid nagu kliendi nimi, e-post, telefoni nr, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamisega seonduvaid küsimusi (klienditugi).

Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe teenuste osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.

Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendi probleemide lahendamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse isiklikes serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisvaks ning USA ettevõtetele, kes on liitunud andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja, maksekeskus ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejaga sõlmitud lepingu alusel. Volitatud töötleja on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi Veebipoe klienditoe vahendusel. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klienditoe vahendusel.

Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikuandmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades kliendituge e-posti teel.

Säilitamine

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.

Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.

Maksete ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustatakse andmete kustutamise perioodi.

Ülekandmine

E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

Pretensioonide esitamise kord

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile maetoaviljad@gmail.com või helistades telefonil: 59184878.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab, või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldamas vormis 15 päeva jooksul alates kaebuse saamisest.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile maetoaviljad@gmail.com

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Lisainfot: Komisjon.ee ja ec.europa.eu